Kopertownica HEFTER Si3500

Kopertownica HEFTER Si3500
kopertownice
3.500 zakopertowąń na godz.
dwa niezależne podajniki A4, bardz drobry podajnik dokładek
do 50.000 zak./m-c
solidna, metalowa konstrukcja
większa automatyka niż w modelu Si3200, duże czytelne menu, automatyczna winda podawcza kopert

HEFTER Si 3500 to średnionakładowe urządzenie kopertujące z 2 podajnikami (plus podajnik kopert, plus podajnik dokładek), eliminujące konieczność ręcznego pakowania korespondencji do kopert, przeznaczone dla firm i instytucji wysyłających zarówno dokumenty personalizowane, jak i marketingowe.

HEFTER Si 3500 potrzebuje zaledwie 1 godzinę na przygotowanie 3.500 listów. Jest to model równie solidny i długowieczny, jak HEFTER Si 2600, w którym dodatkowo zastosowano automatykę oraz programy pracy z modelu Si3600.

HEFTER Si 3500 posiada unikatowy system kontroli trasy przebiegu dokumentu.

HEFTER Si 3500 jest bardzo proste w obsłudze. Wystarczy włożyć dokumenty do podajnika i ustawić tryb pracy. Małe rozmiary oraz cicha praca sprawiają, iż urządzenie jest "przyjazne" dla użytkownika. Opcja czytnika OMR, co gwarantuje spakowanie wszystkich dokumentów dla danego adresata (np. faktury) do jednej koperty.

HEFTER Si 3500 jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie. Jak wszystkie urządzenia HEFTER`a posiada metalowe komponenty oraz rolki ze specjalnego materiału, gwarantujące długą i bezawaryjną pracę oraz najniższe koszty eksploatacji na rynku.

Jestem zainteresowana(y). Proszę o kontakt: