Kopertownica HEFTER Si3300

Kopertownica HEFTER Si3300
kopertownice
3.000 zakopertowąń na godz.
dwa niezależne podajniki A4, bardzo dorby podajnik dokładek
30.000 - 50.000 zak./m-c
solidna, metalowa konstrukcja
większa automatyka niż w modelu Si3200, duże i czytelne menu

Kopertownica HEFTER Si 3300 to średnionakładowe urządzenie kopertujące z 2 podajnikami (plus podajnik kopert, plus podajnik dokładek), eliminujące konieczność ręcznego pakowania korespondencji do kopert, przeznaczone dla firm i instytucji wysyłających zarówno dokumenty personalizowane, jak i marketingowe.

Kopertownica HEFTER Si 3300 potrzebuje zaledwie 1 godzinę na przygotowanie 3.000 listów. Jest to model równie solidny i długowieczny, jak HEFTER Si 2600, w którym dodatkowo zastosowano automatykę oraz programy pracy z modelu Si3600.

Kopertownica HEFTER Si 3300 posiada unikatowy system kontroli trasy przebuegu dokumentu.

Kopertownica HEFTER Si 3300 jest bardzo proste w obsłudze. Wystarczy włożyć dokumenty do podajnika i ustawić tryb pracy. Małe rozmiary oraz cicha praca sprawiają, iż urządzenie jest "przyjazne" dla użytkownika. Opcja czytnika OMR, co gwarantuje spakowanie wszystkich dokumentów dla danego adresata (np. faktury) do jednej koperty.

Kopertownica HEFTER Si 3300 jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie. Jak wszystkie urządzenia HEFTER`a posiada metalowe komponenty oraz rolki ze specjalnego materiału, gwarantujące długą i bezawaryjną pracę oraz najniższe koszty eksploatacji na rynku.

Jestem zainteresowana(y). Proszę o kontakt: