Kopertownica HEFTER Si2200

Kopertownica HEFTER Si2200
kopertownice
2.500 zakopertowąń na godz.
podajnik A4 oraz drugi będący jednocześnie podajnikiem dokładek
do 25.000 zak./m-c
solidna, metalowa konstrukcja
małe i najcichsze – idealne do sekretariatów, biur

HEFTER Si 2200 to średnionakładowe urządzenie kopertujące z 2 podajnikami (plus podajnik kopert), eliminujące konieczność ręcznego pakowania korespondencji do kopert, przeznaczone dla firm i instytucji wysyłających zarówno dokumenty personalizowane, jak i marketingowe.

HEFTER Si 2200 potrzebuje zaledwie 1 godziny na przygotowanie 2.500 listów. Jest to model równie solidny i długowieczny, jak HEFTER Si2600, w którym dodatkowo zastosowano automatykę oraz programy pracy z modelu Si3200.

HEFTER Si 2200 jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy włożyć dokumenty do podajnika i ustawić tryb pracy. Małe rozmiary oraz cicha praca sprawiają, iż urządzenie jest "przyjazne" dla użytkownika. HEFTER Si 2200 posiada opcjonalnie czytnik kodów OMR, co gwarantuje spakowanie wszystkich dokumentów dla danego adresata (np. faktury) do jednej koperty.

HEFTER Si 2200 jest najlepszym urządzeniem w swojej klasie. Jak wszystkie urządzenia HEFTER`a posiada metalowe komponenty oraz rolki ze specjalnego materiału, gwarantujące długą i bezawaryjną pracę oraz najniższe koszty eksploatacji na rynku.


Jestem zainteresowana(y). Proszę o kontakt: